Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Denklem Patent Ltd. Şti.’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Marka

Marka ait olduğu gerçek kişi, tüzel kişiya da kurumların,mal veya hizmetlerini belirlemeye ve bu mal ya da hizmetleri rakiplerinden farklılaştırarak ayırt etmeye yarayan isim veya sembollerdir.Marka; sözcüklerden oluşabildiği gibi şekiller, harfler, sayılar, renkler veya seslerden de oluşabilmektedir.

Markanın korunup, üzerinde hak sahibi olabilmenin en sağlam ve kolay yolu markanın tescil edilmesi ile mümkündür. Denklem Patent olarak, markanızın başvuru öncesinde tescile uygunluğunun analiz edilmesinde, tescil aldıktan sonra benzer-taklit marka tescil başvurularına karşı korunabilmesi amacıyla takipedilmesi ve varlığını sürdürebilmesi için belirli sürelerde yenilemesinin yapılması ile ilgili müvekkillerimize hizmet sunmaktayız.

Türkiye’de ulusal marka tescilinde yetkili resmi makam Türk Patent ve Marka Kurumu’dur. Denklem Patent, Türk Patent nezdinde yetkilendirilmiş vekilimiz aracılığıyla sizlerin işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Denklem Patent olarak;

Markanız ile faaliyette bulunduğunuz alana göre doğru ürün-hizmet gruplarını belirliyor ve markanın tescile uygunluğunu araştırıp analizini yapıyoruz.

Markanızın tescil sürecinin her aşamasında sizleri bilgilendiriyor ve olası itirazlara karşı özenle savunmalar hazırlayarak, tescil alması için optimum özen gösteriyoruz.

Tescil sonrasında, markanızın takibini yapıyor, markanızın korunması ve devamlılığı içingerekli işlemler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

İşletmelerin marka değerlerini koruma ve güçlendirme süreçlerinde marka araştırması, marka tescili, marka danışmanlığı ve Konya marka işlemleri  kilit öneme sahiptir.

Marka Araştırması:

İşletme ya da girişimci tarafından belirlenen markanın, Türk Patent sicilinde daha önceden kayıtlı olup-olmadığını kontrol etme sürecidir. Marka araştırmasının amacı; mevcut durumu değerlendirmek, benzer markaların varlığını belirlemek ve marka tescili öncesi hak sahibinin doğru bir karar vermesini sağlamaktadır.

Marka Tescili:

Marka tescili, bir işletmenin ya da girişimcinin belirlemiş olduğu markasını yasal olarak koruma altına almak amacıyla yaptığı işlemdir. İşletmenin ya da girişimci, markasını başkalarının izinsiz kullanımına karşı korumak ve yasal haklarını güvence altına aldığı marka tescili; resmi başvuru, inceleme, yayın ve onay aşamalarını içerir.

Marka Danışmanlığı:

Marka danışmanlığı, işletmelere marka stratejileri, marka yönetimi ve marka tescili konusunda destek sağlayan danışmanlık hizmetidir. Marka danışmanlığı ile işletmeler, marka değerini artırmakta, rekabet avantajı elde etmekte, marka süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek işletmeye özel marka stratejileri geliştirmektedir.

Bu süreçler, işletmelerin marka bilincini artırmak, marka değerini korumak ve rekabet avantajı elde etmek adına kritik öneme sahiptir.

Konya Marka İşlemleri

Özellikle Konya'da faaliyet gösteren işletmelerin marka haklarını korumak ve marka bilincini güçlendirmek suretiyle; yerel marka başvurusu, inceleme ve onay süreçlerini içermektedir.

 

 || Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent

Bizimle Tanışın

DENKLEM
PATENT

Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Yola Çıkan Firmamız, Kişiye Yapılan Yatırımın En Büyük Sermaye Olduğunu Benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin için en iyi çözümleri üretmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kaliteli ve özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent