Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Denklem Patent Ltd. Şti.’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Şirket Profili

Denklem Patent, marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım ve coğrafi işareti kapsayan sınai haklar ile ilgili müvekkillerine hizmet vermek amacıyla, Türk Patent ve Marka Kurumu’nda işlem yapmaya yetkili marka ve patent vekili Mehmet KÜÇÜKTEKİN tarafından kurulmuştur.Denklem Patent, sektörde 2013 yılından itibaren edindiği deneyimi ile sizlere nitelikli, güvenilir ve dürüst hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kurucumuz

Türk Patent ve Marka Vekili olan Mehmet KÜÇÜKTEKİN, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi-Fizik Mühendisliği bölümünden lisans, Konya Teknik Üniversitesi- Enerji Sistemleri Mühendisliğinde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılında sınai haklar ile ilgili patent uzmanı olarak çalışmaya başlamış olup, aralıksız olarak günümüze kadar sektör içerisinde yer almıştır.

Bizimle Tanışın

DENKLEM
PATENT

Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Yola Çıkan Firmamız, Kişiye Yapılan Yatırımın En Büyük Sermaye Olduğunu Benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin için en iyi çözümleri üretmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kaliteli ve özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent