Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Denklem Patent Ltd. Şti.’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Yurtdışı Patent Tescili

Tescil alınan  marka, patent, faydalı model, tasarımların sahibine sağladığı haklar Türkiye  için geçerli olup, uluslararası koruma için belirli süreler dahililinde yurtdışına müracaat edilmesi gerekmektedir.

Yurtdışı Patent Tescili

Türkiye’de başvuru yapılan patent ve faydalı modeller, yurtdışında korunmak isteniliyor olması halinde, başvuru tarihinde itibaren en geç 12 aylık süre içerisinde yurtdışı müracaatı yapılması gerekmektedir. Genellikle, yurtdışı patent  tescili için Türkiye deki tescil sürecinin tamamlanmasının beklenmesi gibi yanlış bir algı bulunmaktadır.

Uluslararası patent tescili genel olarak WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) çatısı altında PCT (Patent İşbirliği Anlaşması) vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. bunun dışında EPO (Avrupa Patent Ofisi) gibi bölgesel tescil seçenekleri de bulunmaktadır. Bazı durumlarda ise direk ilgili fikri-sınai haklar kurumuna müracaat edilerek ülkesel patent tescili alınabilmektedir.

 || Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent

Bizimle Tanışın

DENKLEM
PATENT

Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Yola Çıkan Firmamız, Kişiye Yapılan Yatırımın En Büyük Sermaye Olduğunu Benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin için en iyi çözümleri üretmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kaliteli ve özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent