Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Denklem Patent Ltd. Şti.’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Yurtdışı Marka Tescili

Tescil alınan  marka, patent, faydalı model, tasarımların sahibine sağladığı haklar Türkiye  için geçerli olup, uluslararası koruma için belirli süreler dahililinde yurtdışına müracaat edilmesi gerekmektedir.

Yurtdışı Marka Tescili

Türkiye de tescil alınan markalar sahibine yalnızca ülke sınırları içerisinde koruma sağlamaktadır. Marka sahipleri ihracat yapma,  ürünlerinin veya hizmetlerini tanıtımı amacıyla yurt dışında fuarlara katılım gibi nedenlerle ülke sınırları dışında ticaret gerçekleştiriyor ise markalarını ilgili ülke veya ülkelerde tescil ettirmelidirler.

Uluslararası marka tescil; topluluk tescilleri ve ülkesel olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilebilmektedir. WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) çatısı altında Madrid Protokolü sistemi ile üye ülkelerde tescil alınabilmektedir. EUIPO (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi), OAPI (Afrika Fikri Haklar Organizasyonu), ARIPO (Afrika Bölgesel Fikri Haklar Organizasyonu) topluluk markalarıyla bölgesel tescil alınabilmektedir. Bunun dışında ilgili ülkenin fikri-sınai haklar kurumuna müracaat edilerek ülkesel marka trescili alınabilmektedir.

 || Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent

Bizimle Tanışın

DENKLEM
PATENT

Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Yola Çıkan Firmamız, Kişiye Yapılan Yatırımın En Büyük Sermaye Olduğunu Benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin için en iyi çözümleri üretmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kaliteli ve özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent