Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Denklem Patent Ltd. Şti.’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Endüstriyel Tasarım

Tasarım koruması;ürünün tümü veya bir parçasının geometrik şekli veya üzerindeki biçim, desen,renk  gibi özelliklerinden kaynaklanan dış görünümü için verilen korumadır.

Tasarım tescili; ürünlerin görünüm özelliklerini, yenilik ve ayırt edicilik kriterlerini sağlamaları şartıyla koruma altına alan bir sistemdir. Bir tasarımın aynısı, başvuru veya rüçhan tarihinden önce dünyanın herhangi bir yerinde kamuya sunulmamış ise o tasarım yeni kabul edilir.

Tasarım tescili tüm makinalara,  ambalajlara, kaplara,  mobilya ve ev eşyalarına, aydınlatma ekipmanlarına, takılara, elektronik cihazlardan tekstil ürünlerine kadar çok çeşitli endüstri ürünlerine ve el sanatları ürünlerine uygulanmaktadır. Endüstriyel tasarımlar aynı zamanda grafik semboller, grafik kullanıcı arayüzleri ve logolarla da ilgili olabilmektedir.

Denklem patent olarak;

Tasarım tesciline konu  ürünlerinizin optimum koruma sağlayabilmesi için uygun görsellerini birlikte belirliyor  ve başvurularını gerçekleştiriyoruz.

Başvuru sürecinde gelebilecek  itirazlara ve kurum kararlarına karşı gerekli savunmaları gerçekleştiriyoruz.

Tescil sonrasında tasarım korumanızın devamlılığı sürdürebilmesi için gerekli olan yenileme takiplerini yapıyoruz.

Sektörünüz ve tescilli tasarım konularınız ile ilgili Türk Patent bültenlerini analiz ederek sizleri bilgilendiriyoruz.

 || Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent

Bizimle Tanışın

DENKLEM
PATENT

Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Yola Çıkan Firmamız, Kişiye Yapılan Yatırımın En Büyük Sermaye Olduğunu Benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin için en iyi çözümleri üretmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kaliteli ve özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Denklem Patent Doğru İşlem Doğru Sonuç | Marka Hizmetleri, Patent Hizmetleri, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri:, Faydalı Model Hizmetleri, Coğrafi İşaret Hizmetleri, Yurtdışı Tescil, Yurtdışı Patent Tescili, Konya Marka, Konya Patent